Home Zpravodajství Z regionu Divoši budou ...

Divoši budou slavit v sobotu ve Slavii

První čtvrtinu století už mají za sebou členové Divadelního souboru DIVOCH ze Stříbra. Hodlají to oslavit samozřejmě ve velkém stylu, a to za účasti velkého počtu diváků. Jak informuje Martina Sihelská ze Stříbra, bude to už v sobotu 25. listopadu ve stříbrském kině Slavia.

Narozeninová scéna odstartuje v 17 hodin a na návštěvníky čeká společná scénka Domova pro osoby se zdravotním postižením Milíře a Divoch-ů, promítání DVD „Střípky z natáčení 2013-2017“ a premiéra nově studované hry, ….. kterou už Divoch kdysi hrál. Výtěžek z akce půjde na dobročinné účely. Počet míst je limitován, proto přijďte včas!

DIVOCH za uplynulých 25 let odehrál desítky pohádek i poupravených scén známých filmů či románů. Jeho členové se nevyhnuli ani velkým výzvám jakými byly například Noc na Karlštejně nebo některé kusy od Járy Cimrmana. Je tedy zřejmé, že je co slavit. A tak se DIVOCH naším prostřednictvím ptá:

„Máte všichni v kalendáři poznamenáno? Jste všichni natěšeni? DIVOCH totiž poctivě nacvičuje, chce zajistit večer plný zábavy a prosí – na oplátku zase vy zajistěte plné stříbrské kino.“