Home Zpravodajství Hlavní zprávy Do Plzně se c...

Do Plzně se chystají Holki a Lunetic. Vyhrajte vstupenky na Comeback tour

Už je to dvacet let, co vyšel singl Máma od skupiny Lunetic. Písnička se dostala na přední příčky hitparád a Luneticu přinesla sice poměrně krátkou, ale obrovskou popularitu. V roce 2000 dokonce skupina obsadila v anketě Český slaví třetí místo. Lunetic právě teď jede Comeback tour a to za doprovodu živé kapely Live band. Přidala se k nim i dívčí skupina Holki.

Koncert se uskuteční v Papírně v Zahradní ulici v Plzni 27. září od 21 hodin. Kromě Luneticu ve složení Václav Jelínek, David Škach a Aleš Lehký a Holek vystoupí také DJ Sobol, který zahraje největší hity milénia a 90. let.

Skupina Lunetic se rozpadla v roce 2003. Po rozpadu se ještě snažil uchytit Václav Jelínek, když vydal rockově laděné album Pod vodou a CD také vydal Martin Kocián, oba ale bez většího úspěchu. Členové Luneticu se dali znovu dohromady v roce 2008. Vydali nové album se všemi svými největšími hity a DVD se všemi videoklipy. K této příležitosti uspořádali dva koncerty . V roce 2011 vydala zatím poslední desku Na vlnách.

Skupina Holki byla založena v roce 1999 a hned jejich první album S láskou bylo velmi úspěšné. Na začátku zpívaly ve složení Radana Labajová, Kateřina Brzobohatá, Nikola Šobichová a Klára Kolomazníková – ta už se na jejich aktuálnímu návratu ale nepodílí.

Soutěž:

Jak se jmenuje čtvrtý člen Luneticu, který s nimi prožil léta největší slávy, ale Comeback tour už se neúčastní? Správné odpovědi pište na soutěžní mail soutez@plzen.cz. Výherce vstupenek na koncert v Papírně budeme kontaktovat mailem.

DALŠÍ ČLÁNKY