Home Zpravodajství Z regionu Dobročinný ba...

Dobročinný bazar je v nemocnici až do pátku

Pořídit si hezkou či užitečnou věc a zároveň pomoci zkrášlit dětské oddělení Rokycanské nemocnice je možné v rokycanském výtvarném centru Kolorka. Až do pátku 8. prosince se zde totiž koná dobročinný bazar, jehož celý výtěžek půjde právě na zkrášlení či vybavení dětského oddělení. Podpořit dětské oddělení lze i návštěvou benefičního koncertu, který se koná rovněž v pátek v restauraci Střelnice.

Bazar i koncert pořádají Michaela Nídelová a Dana Jágrová. Druhá jmenovaná měla na jaře dceru hospitalizovanou právě v Rokycanské nemocnici a jako poděkování za příjemnou péči se rozhodla se svoji kamarádkou nemocnici podpořit. Už na přelomu jara a léta uspořádaly podobný bazar a benefiční koncert.

„Jsou tu vánoční ozdoby, bytové dekorace, různé šperky, knížky, kabelky, obrázky, nějaké hračky a plno dalších hezkých i užitečných věcí. A samozřejmě tu máme trika s vyjádřením podpory dětskému oddělení. Přijďte. Vyberete si a hlavně pomůžete naší nemocnici,“ říká Michaela Nídelová.

Během týdne se určitě v bazárku zastaví i personál dětského oddělení. „Chystáme se tam. Je to milá a prospěšná akce. Moc za ni děkujeme organizátorkám i lidem, kteří si přijdou něco koupit,“ vzkazuje primářka dětského oddělení Rokycanské nemocnice Jaroslava Paduchová.