Home Katalog firem FITNESS MARKET PAVEL TRAMPOTA
Zpět na výpis

FITNESS MARKET PAVEL TRAMPOTA

Distribucí a prodejem sportovní, doplňkové výživy a doplňkového sortimentu, jsme začali již v roce 1995.

Od té doby jsme rozšířili sortiment a nyní máme v nabídce více než 100 značek sportovní výživy a vybavení nejen pro fitness, ale i ostatní sporty a dětské sportovní hračky.

Již několik let oficiálně zastupujeme pro český trh několik značek. Tedy jsme jejich přímými dovozci:

 • LSP nutrition , LSP + Zero, Oat King  – vše z německa od jednoho výrobce LSP nutrition Bonn
 • Hitec nutrition – německá značka produkovaná v Polské Wroclawi
 • Natura Nuova – ovocné dřeně a přesnídávky od Italského výrobce z oblasti severní Itálie
 • Biosport – chladící spreje, tejpovací pásky a bandáže z Italské Padovy

 

Provozujeme e-shop s nejrychlejší servisem, odesíláme denně a můžete si vybrat z několika způsobů dopravy včetně osobního vyzvednutí na prodejně v Plzni.

 

Mezi naše odběratele a partnery které podporujeme, patří například:

 • HC Škoda Plzeň, kterým jsme pomohli k jedinečnému titulu v roce 2013 a spolupracujeme mnoho let
 • FC Viktoria Plzeň a za naší spolupráce jsme nejen dosáhli všech titulů, ale i účasti v Lize mistrů.
 • Volejbalisté Jihostroje České Budějovice získali aktuálně za dobu naší 20ti leté spolupráce 9tý mistrovský titul a odebírají nejen tejpy, ale hlavně pitný režim a přípravky pro regeneraci a zápasovou podporu.
 • Kocouři Příbram, ČEZ VK Karlovarsko – další extraligové volejbalové týmy, které s námi spolupracují
 • hráči Amerického fotbalu a mistra pro rok 2013 Pilsen Patriots.
 • Arny Petráček, paralympijský zlatý medailista z Ria, kterého podporujeme již mnoho let.
 • Boris Orava a mnoho dalších medailistů ze světových soutěží v kulturistice, fitness, triatlonu, cyklistiky, atletiky a dalších sportů. V minulosti jsme například pomáhali s doplňkovou výživou při přeplavbách kanálu La Manche , kde v roce 2005 uspěl Stanislav Bartůšek a hlavně Yveta Hlaváčová, která za naší podpory a přímé účasti i na přeplavbě, zaplavala Světový ženský rekord pro přeplavbu z Anglie do Francie. Také v roce 2008 jsme se podíleli na podpoře nejmladšího Čecha, který tehdy kanál přeplaval, Filipa Pytla. Mohli bychom jmenovat i dále, ale seznam by byl velice dlouhý….Sportovců a klubů, které používají sportovní výživu a doplňky od naší firmy, je podstatně víc a nejsou to jenom špičkové profesionální týmy, ale i dětské kluby a také mnoho pořadatelů například maratonů horských kol, tenisových turnajů atd., kteří s námi spolupracují při zajištění pitného režimu a občerstvení, či cen při takových akcích.

Dále mezi naše odběratele patří i mnoho lékáren, fitness center, specializovaných prodejen pro fitness, a cykloprodejen a mnoho profesionálních i amatérských sportovců. Náš e shop patří k nejrychlejším v odeslání na českém trhu. O kvalitě svědčí i recenze na heuréce, kde máme standardně 99 – 100% spokojenosti. Více než 95% objednávek odchází ještě týž den a je to způsobeno hlavně tím, že máme skladem zboží minimálně za 10 mil. Kč ve všech příchutích a gramážích. Tedy žádní překupníci, kteří napíší jsme největší, ale nemají vlastní sklad. Za nás mluví rychlost a spokojenost našich zákazníků. Zboží zasíláme běžně zásilkovou službou PPL, českou poštou, přes Uloženku a Zásilkovnu. Přepravné je v mnoha případech zdarma s dodáním do 24 hodin po celé ČR.  Prodáváme i na Aukru, kde máme více jak 8000 pozitivních recenzí

Zde jste v obchodě kde se nestane abyste dostali jiné zboží než jste si objednali, každý nedostatek konzultujeme ihned s vámi. Můžete se spolehnout na to, že vám kvalitně poradíme a v neposlední řadě poskytujeme veškeré záruky a garance na dodané zboží. Prodáváme pouze zboží, které prošlo přísnými schvalovacími procesy a je schváleno pro prodej v ČR.

 

Jsme rádi, že využíváte našich služeb!


Sousedská 9, 312 00 Plzeň

377 442 409, 608 340 614

info@ptservis.cz

www.fitness-market.cz,

www.ptservis.cz,

www.ab-vyziva.cz,

www.pedikura-hanny.cz

Facebook

Pondělí08:00-18:00
Úterý08:00-18:00
Středa08:00-18:00
Čtvrtek08:00-18:00
Pátek08:00-18:00
SobotaZavřeno
NeděleZavřeno