Home Katalog firem KUCHYNĚ MAREK
Zpět na výpis

KUCHYNĚ MAREK

Výroba kuchyní MK Marek

Kuchyně Plzeň, zakázkové truhlářství, výroba nábytku na míru.

Firma MK Marek kuchyně a interiéry se zabývá nejen vytvořením 3D návrhů a následnou truhlářskou výrobou, ale i kompletní montáží kuchyní a vestavěného nábytku včetně dopravy.

Kuchyně Plzeň - zakázkové truhlářství MK Marek

 

Důvody proč si vybrat pro výrobu nábytku a kuchyně naše truhlářství?

Zakázkové truhlářství MK Marek kuchyně pracuje takzvaně od A do Z. Po oslovení našeho truhlářství zákazníkem vypracujeme zákazníkovi postup i nabídku pro provedení požadované výroby nábytku či kuchyně. Následuje schůzka v naší provozovně, nebo i na místě montáže a instalace hotového truhlářského výrobku. Se zákazníkem se dohodneme na požadovaném materiálu, ceně, termínu dodání i termínu konečného předání po montáži. Provedeme zaměření následně 3D vizuální návrh. Po odsouhlasení zákazníkem a případné úpravě 3D návrhu nábytek – kuchyni následně vyrobíme, přepravíme na místo montáže, namontujeme, u kuchyní provedeme veškeré elektro i vodovodní instalace, odzkoušíme, odvezeme staré vybavení a předáme zákazníkovi.

Ochota, vstřícnost a slušné jednání je u nás stejně jako spolehlivost samozřejmostí.

Hlavní zaměření výroby v zakázkovém truhlářství MK Marek v Plzni

  • výroba kuchyní na míru
  • výroba vestavěných skříní
  • výroba nábytku na míru


Nábytek na míru pro Váš dům a byt. Pokud hledáte krásně navrženou kuchyni pro svůj domov, jste na správném místě. Moderní a stylové kuchyně a vestavěné skříně jsou hlavní náplní naší činnosti, máme ale také dlouholeté zkušenosti s výrobou všech typů nábytku, včetně koupelnového i kancelářského.

Rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům na cenově dostupnou, moderní, elegantní kuchyni podle Vašich představ. Zakázka u nás probíhá nejprve vytvořením 3D návrhu a základní cenové nabídky. Následuje zaměření prostoru a vytvoření konečné ceny zakázky včetně případné úpravy rozvodů elektřiny, vody, plynu, dopravy za zakázku a konečné montáže.

 

 

Co všechno vyrábíme? kuchyně na míru, bytový nábytek, koupelnový nábytek, kancelářský nábytek, výroba šatních skříní, výroba vestavěných skříní, včetně montáže a dopravy.
Zavolejte pro konzultaci zdarma tel: 734 262 864

děkuji Jiří Marek – majitel firmy MK Marek kuchyně a interiery.

Truhlářství v Plzni

Zde máte možnost shlédnout naše výrobky – ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ PLZEŇ


 


Vstiš 5, 334 41 Dobřany

734 262 864, 377 917 986

marek.kuchyne@seznam.cz

www.marekkuchyne.cz

Facebook

Google+

Pondělí08:00-12:00/13:00-17:00
Úterý08:00-12:00/13:00-17:00
Středa08:00-12:00/13:00-17:00
Pátek08:00-12:00/13:00-17:00
SobotaZavřeno
NeděleZavřeno