Home Katalog firem Matrace WEBSTR
Zpět na výpis

Matrace WEBSTR

Matrace WEBSTR

V našem e-shopu nabízíme vše pro vaše zdravé spaní. Připravili jsme pro vás matrace za akční ceny, matrace akce 1+1, velké množství matrací skladem, které u vás mohou být již druhý den po zaplacení. Vyrobíme jakýkoliv atypický rozměr – matrace na míru.

V nabídce máme kvalitní certifikované zdravotní matrace. Tyto matrace musely projít náročnými testy a mohou tedy nést označení zdravotnický prostředek. Současně nabízíme levné matrace z naší vlastní kolekce, které jsme vyvinuli na základě dlouholetých zkušeností a s ohledem na zdravé spaní. Matrace z naší kolekce Medline jsou vyrobeny s výborným poměrem cena x kvalita, s tak přívětivou cenou, až se vám bude zdát, že jsou to matrace za hubičku. Nízká cena však v žádném případě neznamená nižší kvalitu!

Dokážeme zajistit vyřízení vašich objednávek ve velmi krátké době a to i při objednání matrací atypických – v podstatě jakýchkoliv rozměrů a to nejdéle do 14 dnů.

Poradenství a individuální přístup ke každému zákazníkovi je pro nás samozřejmostí!

Hledáte matrace pro zdravé spaní?

Matrace všech typů a materiálového složení, jako jsou sendvičové pěnové matrace, matrace z paměťové pěny, pružinové matrace, matrace latexové i speciální matrace antialergické.

Zkrátka u nás si vybere zcela každý.

Také u nás najdete dětské matrace do postýlky pro zdravé spaní našich nejmenších.

V naší nabídce máme vše pro zdravé spaní!

Kromě matrací nabízíme postele z masivu, rošty do postele, anatomické polštáře, masážní a renovační podložky, či chrániče matrací.

 


Malická 3 - vjezd Pod všemi svatými 19, 301 00 Plzeň - Roudná

373 322 654, 777 445 677

info@matrace-webstr.cz

www.matrace-store.cz

Facebook

Google+

Po - Pá: 9,00 - 17,00