Home Katalog firem NUMEROLOGIE GRAFOLOGIE TAROT
Zpět na výpis

NUMEROLOGIE GRAFOLOGIE TAROT

Zabývám se numerologií, grafologií a výkladem z tarotových karet.

Z NUMEROLOGICKÉHO ROZBORU lze vyčíst charakteristiku člověka, jeho nadání, slabé a silné stránky, sklon k nemocem apod., lze se také jeho pomocí lépe vyznat ve svých dětech, podřízených či nadřízených a podle toho s nimi jednat. Vypracovávám také partnerskou numerologii. Zamezí se tím případným partnerským neshodám a i tento rozbor pomůže lepšímu porozumění mezi partnery. Charakteristiky podle datumu narození sedí přesně. Pro rozbor postačí pouze datum narození a křestní jméno. K rozboru se vypracovává také předpověď na tři roky dopředu, na co jsou příslušné roky zaměřeny a na co si v nich dát pozor.

Z GRAFOLOGICKÉHO ROZBORU se otvírá celá duše člověka, jeho sklony, kladné i záporné vlastnosti, nadání , sklony k nemocem apod. Umožní se lépe v sobě i v druhých vyznat a podle toho s nimi jednat. K rozboru je třeba dodat rukopis na A4-ce bez linek.

TAROTOVÉ PORADENSTVÍ řeší konkrétní životní situace. Z karet lze vyčíst cokoliv jak z přítomnosti, tak z budoucnosti a vidět i nejvhodnější řešení. Pro výklad karet osobní návštěva potřebná není. Stačí dodat datum narození a křestní jméno.

Výklady je možno poslat emailem. Je možný osobní výklad, výklad přes Skype nebo po telefonu.

Ve všech oblastech, kterými se zabývám, mám dlouholetou praxi. Absolvovala jsem kurzy Numerologie v Bakově škole Numerologie, grafologii jsem studovala v EŠKK a Tarotové poradenství dělám dlouhá léta. Důkazem, že předpovědi vychází a že mám pro tu práci nadání jsou i spokojení zákazníci, kteří se rádi ke mně vrací.

 

 

Vzdělávám se přes 20 let v oblasti filosofie Bytí Josefa Zezulky  (Duchovní univerzita Bytí I. stupeň). Moje největší poděkování za to čím v životě jsem patří Josefu Zezulkovi a mému duchovnímu učiteli sanátorovi Tomáši Pfeifferovi. Oni a  filosofie Bytí jsou největší oporou v mém životě.


Plaská 29, 323 00 Plzeň

606 959 547

ivanovova@volny.cz

www.numerologie-grafologie-tarot.cz

PondělíNonstop
ÚterýNonstop
StředaNonstop
ČtvrtekNonstop
PátekNonstop
SobotaNonstop
NeděleNonstop