Home Katalog firem Poctivé dobroty od Macháčků
Zpět na výpis

Poctivé dobroty od Macháčků

Poctivé dobroty jsou vlastně ovoce začarované do skleniček. Prvním naším výrobkem byl pečený čaj – a dnes nabízíme více než dvacet druhů této delikatesy. V každé skleničce je více než 77 % ovoce, lehce doslazeného a špetka koření. Žádná voda, žádné konzervanty, žádná „éčka“. Prostě přírodní ovocný čaj s kousky ovoce, na nichž si můžete pochutnat.

Hraní s ovocem nás přivedlo k výrobě poctivých džemů. První byl rybízový, další jahodový, meruňkový a nechali jsme se zlákat i zelenou barvou kiwi. Naše džemy nejsou nastavovány jiným ovocem, jahodový je vyroben pouze z jahod, obsahuje jich 66 %! Od džemů byl krůček k marmeládám.

Bohatá úroda ovoce z našich krajů nás inspirovala i k výrobě tradičních povidel – švestkových s kapkou rumu, výborných hruškových a také jablečných. Inspiraci jsme hledali ve staročeských receptech a dobře víme, že povidla se vaří od svítání do tmy.

Pro naše zákazníky připravujeme také sirupy – ovocné, z květů nebo plodů bezinek a zázvorový. Sirupy jsou připravovány opět z ovocné šťávy, kterou ručně lisujeme. Žádné koncentráty, žádná „éčka“, žádná barviva! Složení vždy najdete na etiketách našich výrobků – víte, co jíte.

Kde najdete naše výrobky?

Naše dobroty nabízíme na farmářských a řemeslných trzích, dodáváme i do několika prodejen – farmářské obchody, zdravá výživa… Seznam prodejen najdete na našich stránkách.

Objednat si můžete i mailem, telefonicky nebo přes  e-shop  http://poctive-dobroty.webnode.cz

 

Fotka uživatele Od Macháčků.Fotka uživatele Od Macháčků.

Fotka uživatele Od Macháčků.Fotka uživatele Od Macháčků.


Rybnice 10, 331 51 Kaznějov

733 528 658

helen.machackova@seznam.cz

www.odmachacku.cz/

Otevírací doba provozovny:
PO - PÁ8.00 - 15.00 hod.