Home Katalog firem ŠVEJK RESTAURANT „U PĚTATŘICÁTNÍKŮ“
Zpět na výpis

ŠVEJK RESTAURANT „U PĚTATŘICÁTNÍKŮ“

O restauraci v centru Plzně.

Chcete chutně poobědvat, povečeřet, nebo jen strávit svůj volný čas ve stylové restauraci? Máme řešení – navštivte nás. Stylovou restauraci „Švejk restaurant Plzeň“ Pivo, které má ten správný říz, vůně guláše linoucí se z kuchyně a přísný pohled starého mocnáře shlížejícího z podobizny umístěné nad vyřezávaným obkladem výčepu. To jest atmosféra hostinců před téměř sto lety, kdy lidí měli mnohem více času posedět s přáteli u jednoho stolu a nejednoho ležáku z Plzně a probrat vše, co je těší i rmoutí. Na idylku “starých časů“ jako z obrázků Josefa Lady už nemusíte jen vzpomínat, v našem Švejk restaurantu zažijete atmosféru, kde se dříve narození cítí mladí a mladí jako v pohádce.
Švejk restaurant u „Pětatřicátníků“ je druhou největší restaurací v Plzni, rozkládá se na dvou patrech, kdy přízemí disponuje 40 místy k sezení a horní patro 170 místy k sezení. V letním období máme připravenu zahradní restauraci v klidném vnitrobloku, s výhledem na Plzeňskou věž, o kapacitě 80 míst a předzahrádka s 15 místy k sezení. K dispozici je až pro 80 lidí s projektorem.

Tak jako každý Švejk Restaurant Vás i tato provozovna svou nenapodobitelnou atmosférou, vrátí do dob rakousko – uherského mocnářství, na počátek 20. století. Tato švejkovna stejně jako všechny ostatní je typická svým interiérem s dřevěnými podlahami, masivním dřevěným nábytkem a obložením stěn. Ty jsou doplněny barevnými vitrážemi s motivy kreseb Josefa Lady a všudypřítomnou tváří dobrého vojáka Švejka. Nabízíme příjemné posezení v restauraci o celkové kapacitě 170 míst. Druhé patro, se salonkem pro 50 osob, se ideálně hodí pro firemní večírky, oslavy narozenin, oslavy promocí, svatby či maturitní večeře. Těšíme se na Vaši návštěvu. Máme pro Vás připravenu kvalitní českou gastronomii, zakládáme si na kvalitních surovinách, originálním způsobu servírování, profesionálním servisu a výtečném plzeňském pivu.

Restaurace Plzeň – ŠVEJK RESTAURANT „U PĚTATŘICÁTNÍKŮ“ – virtuální prohlídka stylové restaurace v Plzni

tato restaurace v centru Plzně u náměstí Republiky

je součástí franchisingového gastronomického konceptu ŠVEJK RESTAURANT.
Provozovatelem restaurace je společnost ŠVEJK GASTRO s.r.o., která provozuje také
Švejk restaurant „U Zeleného stromu“ v Nepomuku.


Riegrova 12, 301 00 Plzeň

377 970 404, 725 810 258

plzen@svejk.cz

www.svejkplzen.cz

Facebook

Google+

Pondělí10:30-23:00
Úterý10:30-23:00
Středa10:30-23:00
Čtvrtek10:30-23:00
Pátek10:30-24:00
Sobota11:00-24:00
Neděle11:00-22:00

Přijímáme platební karty

VISA
Mastercard
JCB
Diners Club
American Express

Přijímáme stravenky

Sodexho Pass
Ticket Restaurant
Le Cheque Déjeuner
Accor
Exit Group
Gastro Pass
Gurman Pass
Menu Service