Home Katalog firem Tiskárna Euronova
Zpět na výpis

Tiskárna Euronova

Tiskárna v Plzni EURONOVA

Tiskárna Plzeň

Firemní tiskárna je vybavena nejmodernější technologií tisku i dokončujícího zpracování, což umožňuje dodat zakázku v nejvyšší možné kvalitě a v nejkratším možném termínu. Prvořadým cílem je maximální spokojenost zákazníka v poměru cena – kvalita, seriózním jednáním a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi.

Tiskárna EURONOVA Plzeň Domažlice

Co nabízíme: Tiskárna EURONOVA Plzeň Tlučná >>> kompletní nabídka tisku

 • Výroba plakátů ve všech našich tiskárnách – v Tlučné, Plzni
  a Domažlicích
 • Rebrand obchodů

polepy výloh Plzeň

 • Tisk na umělecké plátno

Populární způsob zpracování fotografií, který dodává uměleckou atmosféru. Ať už se jedná o černobílé zpracování nebo barevné. Dobře viditelná struktura plátna, dokonalá kvalita – pořízená velkoformátovou UV tiskárnou. Tvoří živé barvy, jež navodí strukturu ručně malovaného obrazu.

 • Tisk fototapet s vlastním motivem

V současně době jsou tyto tapety do interiéru opět IN. Nabízíme unikátní možnost, jak si sami svou volbou můžete vyzdobit stěny Vašeho domu či bytu. Stačí Vám pouze zvolit grafický motiv nebo jakoukoliv fotku dle uvážení a vybrat si tapetu s hladkým povrchem či reliéfem. Stačí zapojit fantazii a díky naší technologii si dopřejete Vámi navržený motiv nástěnné tapety.

 • Flexo tisk

Flexotisk je moderní tisková technologie využívaná převážně k výrobě obalových materiálů. Flexotisk využíváme pro velmi širokou paletu výrobků. Flexibilní tisk se používá také pro mimořádně kvalitní tisk barevných reprodukcí. Umožňuje nejen potisk papíru, ale také plastových fólií nebo etiket. Naše technologie povoluje tisknout etikety v jedné až šestibarevné verzi.

Pro naše zákazníky zajišťujeme zakázkovou výrobu obalů z kartonu včetně potisků. (POS/POP, stojany, obaly, atypická řešení z kartonu, apod.)

polepy výloh obchodů v Plzni

Velkoplošný digitální tisk je v dnešní době nejrozšířenější tištěnou formou reklamy pro oslovení větší masy lidí. Vzhledem k velkým formátům je třeba, aby velkoplošný digitální tisk dosahoval té nejvyšší kvality. Je nutné, aby se na prezentaci nového produktu, nebo společnosti neobjevily ani ty nejmenší nedokonalosti, když se jedná o tak velké formáty.
Pomocí digitálního tisku jsme schopni vyrobit potisky na:

 • bannery – billboardy, bannery, plachty, poutače, prezentační systémy, reklamní tabule

 • samolepící PVC fólie – samolepky, polepy automobilů, polepy výloh, veletržní expozice, grafický návrh potisku folie, potisk folie pro výlohy obchodů – finální výroba – následně provedeme i nalepení folií na výkladní skla obchodů.

 • fólie pro okenní grafiku – polepy výloh, polepy prodejen, polepy dopravních prostředků
 • speciální plasty – prezentační systémy, promo stolky, PopUp a Roll-up systémy
 • billboardový papír – billboardy, bigboardy, plakáty

Tiskárna Plzeň - EURONOVA

Naše reference – TISKÁRNA EURONOVA

polepy výloh obchodů - potisk folií pro výlohy Plzeň

Tiskárna Plzeň – objednávky tisku – kontakt >>>


Hlavní 54, 330 26 Plzeň – Tlučná

tel: +420 377 227 585, fax: +420 377 227 585

info@eurozpravodaj.com

www.tiskarnaeuronova.com