Home Katalog firem Way to Work, s.r.o.
Zpět na výpis

Way to Work, s.r.o.

Way to Work, s.r.o.

Společnost Way to Work, s.r.o. je ryze česká personální agentura se sídlem v Praze

Společnost Way to Work, s.r.o. je ryze česká personální agentura Praha

 

Cílem firmy Way to Work, s.r.o je umožnit klientům, aby se mohli soustředit na podstatné činnosti v jejich oboru podnikání a personální problematiku ponechali na Way to Work, s.r.o.

 

  • Prioritou firmy Way to Work, s.r.o je pro dlouhodobý vztah se zákazníkem a spokojení pracovníci. Firma Way to Work, s.r.o garantuje, že společnost poskytuje všechny své služby na profesionální úrovni a zcela v souladu s platnou legislativou ČR a EU. Way to Work, s.r.o. je držiteli licence povolující činnost agentury práce, kterou uděluje MPSV.

 

Way to Work, s.r.o.

 

Hlavní hodnoty společnosti Way to Work, s.r.o.

Vystupuje-li kdokoliv z nás v situaci, v níž může být důvodně pokládán za zástupce agentury Way to work, vyjadřuje pouze stanoviska firmy a nikoli své vlastní postoje. Majetek firmy Way to work, nebo jeho klientů (podniků) používáme zodpovědně, v rámci své pracovní činnosti a vždy dodržujeme oprávněný účel využití.

 

  • Budovat a chránit dobré jméno firmy
  • Profesionální jednání (dovnitř x ven)
  • Orientace na klienta
  • Týmová orientace
  • Rozvoj potenciálu
  • Sociální zodpovědnost – charitativní činnost

CHYBÍ VÁM ZAMĚSTNANCI? Jsme připraveni najít řešení šité na míru potřebám vaší firmy. Way to Work, zabezpečuje obsazení pracovních pozic na různých stupních kvalifikace, od pracovní síly s nízkou kvalifikací, až po kvalifikovanou odbornou pracovní sílu a pozice středního managementu. Spolehněte se na Way to Work. Tým lidí s dlouholetými zkušenostmi je připraven najít řešení na míru kvalitně, rychle a jednoduše.

 

 


Argentinská 286/38, 170 00 Praha

+420 725 506 806, +420 774 040 409

jiri.michalek@waytowork.cz

www.waytowork.cz

Facebook