Home Zpravodajství Sport Fotbalisté Pl...

Fotbalisté Plzně odletěli do Izraele. Chceme zvítězit, i když už máme postup jistý, ujišťují hráči

Fotbalisté Viktoria Plzeň ve středu ráno odletěli do izraelského Tel Avivu rozloučit se s podzimní částí základní skupiny Evropské ligy. Na půdě Hapoelu Beer-Sheva svěřence Pavla vrby čeká ve čtvrtek od 21:05 SEČ poslední utkání roku 2017.

Foto: FCVP

Viktoria má již před zápasem s Beer-Shevou jistý postup, který si zajistila výhrou v posledním zápase s FCSB. „Do Izraele letíme udělat co nejlepší výsledek. Jistota postupu nehraje žádnou roli. Stále se jedná o zápas Evropské ligy a my chceme zvítězit,“ říká před odletem gólman Aleš Hruška. Pokud Hruška zítra nastoupí v brance, odchytá všechna utkání podzimní části Evropské ligy. „Když jsem do Viktorie v létě přicházel, nepřemýšlel jsem, kolik toho odchytám. Chtěl jsem být vždy připraven, když by šance přišla. Že to vyšlo takto, jsem jen rád,“ dodává.

Plzeň stále může skončit na prvním místě tabulky skupiny G. Pouze ale za předpokladu zítřejší výhry a bodové ztráty FCSB v domácím prostředí s Luganem. „Můžeme stále postoupit z první místa. Že bychom s tím ale kalkulovali, to se říct nedá. Jedeme tam s cílem vyhrát. Jsou nepříjemní v ofenzivní části. Vysoko nás napadali a očekáváme, že doma budou ještě nepříjemnější,“ vyhlíží Lukáš Hejda.