Home Zpravodajství Sport Plzeňští háze...

Plzeňští házenkáři uspěli v přestřelce s Hranicemi

V prvním kole extraligy házenkářů zvítězil domácí Talent nad Hranicemi 35:31 po poločase 20:16. Nejlepším střelcem Západočechů byl Michal Tonar se sedmi zásahy.

Hned v prvním poločase viděli diváci gólovou přestřelku, ze které lépe vyšel tým Západočechů, kteří si ještě před přestávkou vypracovali pětibrankový náskok. I ve druhé půli byli domácí úspěšnějším týmem na hřišti. Na konci první desetiminutovky druhé půle se sice Hranicím podařila korekce na čtyři góly (25:21), pak už si ale hráči Talentu bezpečný odstup udržovali a dovedli utkání do vítězného konce.

Talent ROBSTAV – M.A.T. Plzeň – TJ Cement Hranice 35:31 (20:16)
Nejvíce branek: Tonar M. 7/1, Šafránek 6, Chmelík 4 – Mičkal 6/2, Kozlovský 5, Bechný 5. Rozhodčí:Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/2. Vyloučení: 1:4. Diváci: 590.