Home Zpravodajství Aktuálně Hrůzný víkend...

Hrůzný víkend na silnicích kraje: dvě mrtvé děti a jeden mladý muž, další žena v kritickém stavu

Jak jsme vás již informovali, obě děti, které v sobotu večer srazilo osobní auto u parkovacího domu Rychtářka v Plzni, v noci zemřely. Byly ve věku sedm a dvanáct let, obě vietnamské státní příslušnosti. 

tragická nehoda u Rychtářky

Chlapci přecházeli silnici v době, kdy nefungovala světelná signalizace. Policisté nyní zjišťují všechny okolnosti. Řidiče vyslechnout ještě nemohli, nedovoluje to jeho psychický stav.

Při další tragické nehodě u Zhůře na Plzeňsku zemřel v noci 32letý muž, řidič a další spolujezdec přibližně stejného věku jsou těžce zraněni. Jednoho převážel vrtulník a druhého sanitka do plzeňské fakultní nemocnice. Řidič byl opilý. Osobní automobil skončil na střeše Silnice III. třídy ve směru na Jarov byla čtyři hodiny zcela zavřená. Řidič narazil do betonové vpusti. Policisté mu na místě naměřili 1,79 promile.

nehoda u Zhůře

V kritickém stavu leží v plzeňské fakultní nemocnici také  25letá řidička, která v neděli ráno narazila na Karlovarské třídě v Plzni do sloupu trolejového vedení. V nemocnici jí naměřili v krvi kolem 2,5 promile alkoholu. Žena jela velmi rychle, osobní automobil Hyundai Lantra je na odpis. Žena je podle našich informací v kritickém stavu, má otok mozku a četné zlomeniny.

DALŠÍ ČLÁNKY