Home Zpravodajství Z regionu I pes potřebu...

I pes potřebuje dovolenou! – ve fotografii

Městská knihovna Rokycany vyhlašuje fotosoutěž „I pes potřebuje dovolenou!“ pro všechny zájemce, kteří stráví volné letní dny se svým pejskem a zachytí je na fotografiích.   Autoři  nejzdařilejších snímků budou odměněni v průběhu Týdnu knihoven 2017. Fotografie zasílejte na e-mail: dospele.odd@rokycany.cz do 30. 9. 2017.

Zúčastnit se mohou všichni amatérští fotografové, přičemž každý soutěžící může poslat maximálně dvě fotografie na dané téma. Parametry fotografie:

ilustrační foto / plzen.cz

velikost max. 1 MB, rozlišení max. 1200 x 800 pixelů, formát JPEG. K fotografii soutěžící uvede své jméno a příjmení a název fotografie, přičemž odesláním fotografií souhlasí s pravidly a podmínkami této fotosoutěže.

Zároveň každý účastník fotosoutěže prohlašuje, že je autorem zaslaných fotografií a že má udělen souhlas s užitím fotografií od osob, které jsou případně zachyceny na fotografiích. Důležitým bodem je také souhlas s publikováním zaslaných fotografií v elektronické i tiskové podobě jak  v rámci soutěže, tak i po jejím ukončení bez nároků na honorář a poskytuje pořadateli nevýhradní licenci k užití fotografií k propagaci pořadatele soutěže a soutěže samotné.

Vyhodnocení soutěže proběhne v Týdnu knihoven ve dnech 2. – 8. 10. 2017 v Městské knihovně Rokycany.