Home Zpravodajství Sport I takový zápa...

I takový zápas nás může posunout dál, tvrdil trenér Plzně Vrba po další prohře

Fotbalisté Viktorie Plzeň na soustředění ve Westendorfu podlehli anglickému Wolverhamptonu 1:2. Trenér Pavel Vrba se i přesto na porážce snažil najít pozitiva.

„Potkáváme se se silnými týmy, které nás trestají za každou chybu. Dostali jsme branky po našem nedůrazu, tak to na této úrovni chodí. Mohli jsme i srovnat. Myslím si ale, že i takový zápas nás může posouvat dál. Propadli jsme v situacích dva na dva a oni nám z toho dokázali dát góly, finální fázi měli velice dobrou. Postavení v defenzivě musí být lepší, než tomu bylo dnes,“ uvedl Pavel Vrba.

Premiéru za Plzeň si odbyl Milan Havel. „Bylo to velice náročné utkání. Wolverhampton měl urostlé hráče a tím, jak byli fotbaloví, mě překvapili. Více by ovšem zápasu slušela remíza,“ myslí si dvaadvacetiletý bek, který odehrál celý zápas s kapitánskou páskou.
Zápas navštívily zhruba tři stovky fanoušků, z toho početná skupina dorazila i z Plzně. „Jsem nadšený, že nás sem přijela podpořit určitá skupina fanoušků. Doufám, že nás budou podporovat i nadále,“ vzkazuje Pavel Vrba.