Home Zpravodajství Sport Liga má pauzu...

Liga má pauzu, Plzeň ale čeká osmifinále domácího poháru

Viktoriáni si i během reprezentační přestávky přijdou na své. V pátek je totiž v Plzni na programu osmifinále MOL Cupu, v rámci něhož přivítají červenomodří Slovácko. Výkop je naplánovaný na 18:00.

„Určitě nás nečeká lehký soupeř, i když na tom není v lize úplně nejlépe. Slovácko přijede namotivované, je to jiná soutěž,“ upozorňuje záložník Západočechů Aleš Čermák, s nímž souhlasí i útočník a jeho kolega Jakub Řezníček: „Pohár je specifický. Slovácko možná také bude šetřit hráče na ligu, která je pro ně důležitá. Hlavně to ale bude o tom, jak k tomu oba týmy přistoupí. Věřím, že zápas zvládneme a postoupíme dál.“
Jakubu Řezníčkovi se v českém poháru střelecky daří. Za Viktorii se ve 4. kole prosadil proti Opavě dvakrát, za Brno pak v minulé sezoně ve čtyřech zápasech vstřelil čtyři branky. „Je to spíše shoda náhod. Minule jsem dostal za Plzeň šanci a chtěl ji využít, což se celkem povedlo. Snad v tom budu pokračovat a pomůžu zase nějakým gólem mančaftu k postupu, pokud dostanu šanci,“ přeje si Řezníček.

DALŠÍ ČLÁNKY