Home Zpravodajství Aktuálně Mladá dívka o...

Mladá dívka odešla od svého otce, několik dní jí nikdo neviděl

Policisté České republiky pátrají po pohřešované sedmnáctileté Heleně Kaslové, která je svěřenkyní výchovného zařízení v Praze. Dívka byla ale během prázdnin na povoleném pobytu v Plzni.

Helena Kaslová se narodila 11. dubna 2000, trvalé bydliště Plzeň, Mandlova č.p. 440, č.o.11, t.č. svěřenec školského výchovného zařízení v Praze.

Pohřešovaná dívka je střední postavy vysoké cca 170 – 175 cm, má modré oči a hnědé dlouhé vlasy. Je zdánlivého stáří 18 až 20 let.

“Jmenovaná byla na základě soudního rozhodnutí svěřena do ústavní výchovy. Dívka byla během prázdnin na povoleném pobytu u otce v Plzni. Dne 25. srpna v odpoledních hodinách však odtud utekla a dosud se nevrátila ani do školského zařízení ani k otci či jiné příbuzné osobě. Popis oblečení v době útěku není znám,” uvedla policejní mluvčí Veronika Hokrová.

Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.