Home Zpravodajství Krimi a černá kronika Muž bodnul sv...

Muž bodnul svého souseda. Byl vzat do vazby

Na lince tísňového volání policisté přijali oznámení, že se v Klatovech strhla rvačka mezi dvěma muži. Policisté ihned vyjeli na místo a zjistili, že jeden z mužů má řezné poranění v oblasti zad. Podezřelý jednašedesátiletý místní muž se podrobil dechové zkoušce a přístroj naměřil 1,67 promile alkoholu.

“Muž v bytovém domě se nevhodně choval ke svému sousedovi, který pobývá o patro níže. Pokřikoval na něho a vyhrožoval, na balkón vhodil skleničku s kávovou sedlinou a dokonce i zvratky. Na místo byli přivoláni policisté a mezitím útočník se dostal do bytu poškozeného, kdy v ruce držel nůž a způsobil muži bodnou ránu v oblasti zad a opětovně chtěl muže bodnout, ale byl zajištěn hlídkou policie. Policisté použili donucovací prostředky hmaty, chvaty a pouta,” popsala policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Muž byl převezen do policejní cely a následující den převzal usnesení o zahájení trestního stíhání ze spáchání zločinu těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a přečinu porušování domovní svobody. Policie podala podnět na vzetí muže do vazby.

DALŠÍ ČLÁNKY