Home Zpravodajství Aktuálně Muž se ženou ...

Muž se ženou se chtěli vloupat do jednoho z bytů v Tachově. Poznáte je na fotce?

Tachovští policisté se s žádostí o pomoc při pátrání po dvou osobách podezřelých z trestné činnosti obracejí na veřejnost.

Případ, kterým se zabývají, se stal ve čtvrtek 25. května letošního roku kolem šesté odpoledne v Tachově. Neznámý pachatel se za použití násilí pokusil vloupat do bytu jednoho domu v Kostelní ulici. Poté, co poškodil vstupní dveře v oblasti zámku, byl vyrušen majitelkou bytu, a tak z místa činu utekl, aniž by něco odcizil. Z provedeného šetření a vyhodnocení kamerových záznamů je zřejmé, že podezřelými by mohli být muž ve věku kolem 30 – 35 let a žena kolem 25 let, kteří s sebou měli na vodítku černé štěně – zřejmě labradora. Krátce po spáchání trestné činnosti se nacházeli v místní kavárně.

Tachovští policisté žádají všechny občany, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k vypátrání či ustanovení totožnosti podezřelých, aby kontaktovali tachovské policisty na tel.: 974 337 701, nebo aby se jim ozvali na linku tísňového volání 158. Své poznatky mohou sdělit i na jakékoliv policejní služebně.