Home Zpravodajství Aktuálně Oblékání na d...

Oblékání na druhou v obchodě VEM-TEX

V současné době se stále více těší oblibě nakupování v second-handech, lidově sekáčích, kde můžete za výhodnou cenu ulovit kvalitní a pěkné kousky do vašeho šatníku. Prodejem second hand oblečení pro děti i dospělé se zabývá také internetový obchod VEM-TEX pod vedením Evy Solové, která zásobuje především ostatní obchodníky, internetové a kamenné prodejny, a to po celé České republice.

second hand VEM-TEXIMG_2622Internetový obchod VEM-TEX odebírá zboží známých značek především z Německa a Anglie a to hned v několika jakostech. Objednávat tedy můžete úplně nové zboží i s visačkami (outlet) nebo zboží lehce poškozené (outlet defect), oblečení zcela nové a pouze vyprané (cream) nebo oblečení méně nošené (1. jakost) či opotřebené více (2. jakost). Výhodou je, že vždy víte, co objednáváte, balíky jsou popsané a to včetně fotografií jednotlivých kousků. Po domluvě je možná i osobní schůzka, zejména pro obchodníky, aby si mohli prohlédnout kvalitu kupovaného zboží. Zboží je určeno primárně obchodníkům, kteří jej pak prodávají ve vlastních prodejnách, ale oblečení si může objednat samozřejmě i jakýkoliv jiný zájemce o pěkné věci za skvělé ceny. Je možné objednat například balík trik či kalhot nebo si udělat vlastní mix či objednat již namixovaný balíček. Cena zboží se liší podle jakosti, váhy balíků i země původu.

second hand VEM-TEXIMG_2612Z Německa je odebíráno především dámské oblečení vyšší kvality značek Fishbone, Tally Weijl, Pimkie, Tom Tailor, H&M, C&A, Vero Moda, Esprit, s. Oliver, Tommy Hilfiger a další. Z Anglie je nabízeno oblečení značek Next, George, F&M, Cherokee nebo Atmosphere. V nabídce je nejen oblečení pro všechny generace, ale i další doplňky jako kabelky, šátky nebo dokonce hračky.

Zboží si můžete včetně aktuálního ceníku prohlédnout a objednat na internetových stránkách obchodu www.vem-tex.cz, kde naleznete i další potřebné informace ohledně objednávek i prodeje. Obchod můžete sledovat i na facebooku. S jakýmykoliv dotazy se neváhejte obrátit přímo na Evu Solovou na telefonním čísle 734 480 133 nebo napište mail na second-hand@post.cz. Pokud by vás zajímalo hodnocení obchodu, navštivte fb skupinu vem-tex second hand – lisy, balíky, kde mimo jiné každou neděli naleznete fotky nového zboží.

Aby se vám nakupovalo ještě příjemněji, získáváte nyní také bonusové body za každou objednávku.

This slideshow requires JavaScript.