Home Zpravodajství Sport Od druhé třet...

Od druhé třetiny byl Třinec lepší, uznal plzeňský střelec Indrák

Ačkoli dvakrát vedli o dvě branky, nakonec byli rádi za prodloužení. I tam po rozhodujícím gólu sahal nejprve Třinec gólman Miroslav Svoboda ale chytil trestné střílení Růžičkovi, a tak se nakonec dočkali Západočeši. Vteřinu před koncem prodloužení rozhodl Miroslav Indrák o výhře 4:3.

Indiáni měli skvělý vstup do utkání a díky trefám Straky a Kratěny vedli po dvaceti minutách 2:0. Ve druhé třetině se ale zasekli. „Celá druhá třetina nebyla z naší strany moc dobrá, něco jsme si k tomu řekli, třetí už zase byla lepší, ale Martin Růžička to udělal skvěle, díky čemuž Třinec srovnal,” prohlásil útočník Miroslav Indrák, který se nakonec podepsal pod zisk druhého bodu. „Jarda Kracík mi to přihrál k mantinelu, viděl jsem, že zbývá pár sekund, tak jsem to chtěl vypálit co nejrychleji směrem na bránu,” dodal.

Během střetnutí nebyla nouze ani o vypjaté momenty. „Hrály týmy z vrcholu tabulky, emoce k tomu patří. Oni jsou hodně nepříjemní, hlavně od druhé třetiny byli lepší, ale pořád nás drží gólman Míra Svoboda, který chytá výborně,” pochválil svého kolegu v brance střelec rozhodující trefy.