Home Zpravodajství Z regionu OPEN AIR v kl...

OPEN AIR v klatovských camp lázních

Letní rodinný hudební festival konaný již podruhé v klatovských městských lázních začíná v sobotu 15. 7. 2017 od 16 hodin.  Na letošním ročníku tohoto festivalu vystoupí BEN CRISTOVAO, ANNET CHARITONOVA, REGINALD, THE GLOWSTICKS, HOLDEN, CAVALIER.

Letošní 2. ročník se ponese v rytmu Hip Hopu a R’n’B, ale nejen jeho. Svou live show představí Ben Cristovao, před kterým návštěvníky rozproudí jeden z nejlepších DJ u nás – DJ Roxtar. Společně s nimi vystoupí také Annet Charitonova, Holden, Reginald nebo Cavalier.

Po celý den bude v areálu Barbarský pop up stánek s workshopy, který doplní se svým parkourovým zázemím také klatovská skupina Freelance People. Stejně jako loni bude připravena spousta sportovních aktivit od Spikeball.cz nebo z Domu dětí a mládeže Klatovy.  O občerstvení se letos postará mimo jiné také známé klatovské Café Jednorožec, které nabídne kromě výborné kávy také raw občerstvení.

Celým dnem bude opět provázet moderátor Hitrádia FM Plus a večer zakončí afterparty s DJ Honzou Antalem. Při výrazné nepřízni počasí se akce uskuteční v Kulturním domě Klatovy.