Home Zpravodajství Hlavní zprávy Plzeň prohrál...

Plzeň prohrála na soustředění v Rakousku s druholigovým Wolverhamptonem

Fotbalisté Viktorie Plzeň podlehli ve svém druhém duelu na rakouském soustředění anglickému Wolverhamptonu Wanderers FC 1:2. Jediným úspěšným střelcem Plzně byl Marek Bakoš.

S kapitánskou páskou v rámci zvyklostí nastoupil nejnovější viktorián Milan Havel. Ve čtvrté minutě prověřil Hruškovu pozornost Nouha Dicko, brankář Viktorie obstál. Duel byl velice vyrovnaný, oba celky se snažily o aktivní hru, nicméně narážely na dobře zorganizované obrany. V 17. minutě se ovšem objevila skulinka v té plzeňské, čehož využil Nouha Dicko, jenž pouze doklepával balon do prázdné branky po akci na levém křídle. Po půlhodině hry bylo pro anglický celek ještě veseleji, když se střelou na vzdálenější tyč prosadil Matt Doherty.

Do druhé půle provedl trenér Pavel Vrba čtyři změny. Do hry poslal Řezníčka, Petrželu, Hořavu a Matějů. V 60. minutě pak na hřiště přišli ještě Bakoš, Zeman a Ivanschitz. Chvíli poté se dva ze střídajících podepsali pod branku – Ivanschitz nacentroval na vzdálenější tyč, kam si skvěle naběhl Marek Bakoš, jehož výborné zakončení snížilo stav zápasu na 1:2. To ovšem bylo ze zápasu všechno, Wolverhampton tak vyhrál 2:1.