Home Zpravodajství Z Plzně Plzeňské konc...

Plzeňské koncerty Karla Plíhala se ruší

Oba koncerty písničkáře Karla Plíhala, plánované na 22. října 2017 a 9. května 2018 do Měšťanské besedy v Plzni se ruší, a to bez náhradního termínu. Důvodem zrušení jsou zdravotní důvody.

“Omlouváme se všem příznivcům Karla Plíhala, ale jeho koncerty jsme nuceni ze zdravotních důvodů zrušit. Karlovi se vrátily vleklé problémy s pravou rukou a není v současné chvíli schopen koncerty odehrát. Pracujeme na tom, aby se mohl v co nejbližší době na koncertní pódia vrátit. Nyní však musíme koncerty zrušit. Omlouvám se za komplikace a děkujeme za pochopení,” uvedl Šimon Kotek, zástupce Karla Plíhala.

Zakoupené vstupenky je možné vrátit. Nárok na vracení vstupného lze uplatnit v místě, kde byla vstupenka zakoupena, nejpozději do 10 pracovních dnů od data uvedeného na vstupence na akci, která byla zrušena. Vstupné za e-vstupenky se vrací automaticky návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny do 10 pracovních dnů od data uvedeného na vstupence na akci, která byla zrušena.

DALŠÍ ČLÁNKY