Home Zpravodajství Aktuálně Policie hledá...

Policie hledá 17tiletou dívku a 16tiletého chlapce

Policisté Policie České republiky pátrají po Heleně Kaslové, narozené 11. dubna 2000. Toho času je svěřenkyní školského výchovného zařízení v Praze.

Pohřešovaná dívka je střední postavy vysoké asi 170 – 175 cm, má modré oči a hnědé dlouhé vlasy. Jmenovaná byla na základě soudního rozhodnutí svěřena do ústavní výchovy. Dívka byla během velikonočních svátků na povoleném pobytu u otce v Plzni. 15. dubna okolo 11. hodiny však odtud utekla a dosud se nevrátila ani do školského zařízení ani k otci či jiné příbuzné osobě. V době útěku na sobě měla oblečeny maskáčové kalhoty, černé tričko a modrobílé sportovní boty značky Nike.

Policie pátrá také po Kevinu Jagerčíkovi, narozeném 7. června 2001. Trvalé bydliště má na adrese Klatovy, Vaňkova 431, toho času je také svěřencem školského výchovného zařízení.  Pohřešovaný chlapec je hubené postavy vysoké cca 165 – 170 cm, má zelené oči a hnědé, na krátko střižené vlasy, které nosí učesány buď tzv. na patku, nebo s pěšinkou uprostřed. Popis jeho oblečení není znám. Jmenovaný byl na základě soudního rozhodnutí svěřen do ústavní výchovy. Ze školského zařízení však bohužel opakovaně utíká. Naposledy se tak stalo ve středu dopoledne.

Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešovaných osob, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.