Home Zpravodajství Aktuálně Policie hledá...

Policie hledá podvodníka z vlakového nádraží. Neznáte ho?

Policisté z Městského ředitelství policie Plzeň pátrají po neznámém pachateli, který je podezřelý z možného spáchání přečinu podvodu. Protiprávního jednání se měl dopustit 18. července před sedmou hodinou večer v Plzni v prostorách vlakového nádraží.

Po předchozí domluvě pachatel přislíbil poškozenému poskytnutí finanční půjčky ve výši 100 000 korun. Od poškozeného obdržel dohodnutou zálohu na náklady spojené se sjednáním půjčky ve výši 7 658 korun. Do současné doby však k poskytnutí peněžní půjčky ze strany pachatele nedošlo.

Popis pachatele: muž ve věku okolo 30 let, světlé pleti, krátce střižených hnědých vlasů a na očích měl nasazeny sluneční brýle. Oblečen byl do bílé společenské košile, tmavých oblekových kalhot a obutý do černých polobotek. V ruce si nesl pánskou kabelu černé barvy. Mluvil česky bez přízvuku.

Policie žádá všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na kamerovém záznamu, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na tísňovou linku 158.