Home Zpravodajství Hlavní zprávy Policie hledá...

Policie hledá tři muže, na které má příkaz k zatčení. Prosí veřejnost o pomoc

Policisté pátrají po Tomáši Brzákovi, narozeném 13. května 1996, trvale bytem Čížkov č. 28. Jmenovaný je střední postavy, má krátké hnědé vlasy a hnědé oči. Okresní soud Plzeň – město na něj vydal příkaz k zatčení a trestní příkaz ve věci přečinu podvodu.

Dále pátrají po Janu Lopatovi, narozeném 28.11.1977, trvale bytem Přeštice, Masarykovo nám. Č. 107. Muž je vysoký přibližně 188 centimetrů, střední postavy, má krátké hnědé vlasy, hnědé oči a krátký plnovous. Na hledaného vydal Okresní soud Plzeň – město příkaz k zatčení.

Policie hledá i Martina Žáka, nar. 27.6.1987, trvale bytem Plasy, Plzeňská č. 285. Hledaný je vysoký přibližně 190 centimetrů, střední postavy, má krátké hnědé vlasy lehce prošedivělé. Šedomodré oči a krátký plnovous. Na hledaného vydal Okresní soud Plzeň – město příkaz k zatčení.

Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli poskytnout jakoukoliv informaci o výskytu, pohybu nebo pobytu hledaných, ať se obrátí na kteroukoliv služebnu Policie České republiky nebo volají na linku 158.