Home Zpravodajství Z Plzně Policisté pát...

Policisté pátrají po notorické útěkářce Pavlíně Krejsové z Plzně

Policie České republiky pátrá po šestnáctileté Pavlíně Krejsové z Plzně. Trvalé bydliště má dívka v ulici U Jam v Bolevci, v současné době je svěřenkyní výchovného zařízení.

“Jmenovaná byla na základě soudního rozhodnutí svěřena do ústavní výchovy. Dne 8. října 2017 se měla vrátit do výchovného zařízení z povoleného pobytu u matky v Plzni, což dosud neučinila. Naposledy byla viděna téhož dne v 13:55 hodin na vlakovém nádraží v Plzni, odkud měla jet vlakem zpět do výchovného zařízení,” uvedla policejní mluvčí Veronika Hokrová.

Pohřešovaná dívka má hubenou postavu, je vysoká okolo 160 centimetrů. Na sobě měla světlemodré džíny s roztrhanými “koleny”, černé triko s hlubším ozdobným dekoltem a bílou vestu s kapucí s růžovým lemem. Podle policie se dívka už v minulosti několikrát pokusila o útěk jak z výchovného zařízení, tak od matky.

“Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.