Home Zpravodajství Aktuálně Policisté pát...

Policisté pátrají po této ženě, která je zapojena do krádeže. Poznáte jí?

Policisté z obvodního oddělení Třemošná provádějí šetření k případu krádeže kabelky v obchodním domě v obci Chotíkov na jižním Plzeňsku. Zatím neznámý pachatel nebo pachatelé měli dne 20.6.2017 krátce po sedmnácté hodině využít nepozornosti poškozené ženy, která v oddělení zeleniny měla v nákupním košíku umístěnou kabelku. Pár minut stačilo na to, aby krádeží látkové kabelky, ve které byly osobní doklady, platební karta, finanční hotovost, mobilní telefon a dioptrické brýle, vznikla poškozené škoda ve výši 16.000 korun.

Policistům se v dané věci podařilo zajistit záznam z kamerového systému, ze kterého vyplývá, že dne 20.6.2017 v 16:56 hodin přišla na prodejní plochu obchodního domu v Chotíkově žena, která neměla žádnou kabelku při sobě. „Na dalším záznamu v 17:18 hodin je na prodejní ploše zachycena opět stejná žena, která rychle odchází k východu ven a přes levé rameno má dámskou látkovou kabelku, kterou bezpečně poškozená žena poznala jako svoji vlastní. Protože se prozatím nepodařilo ženu ustanovit, obracíme se na širokou veřejnost se žádostí o spolupráci,“ uvedla policejní mluvčí Markéta Fialová.

Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli ženu zachycenou na kamerovém záznamu identifikovat, ať se obrátí na nejbližší služebnu Policie České republiky, nejlépe přímo na obvodní oddělení Třemošná nebo volají tísňovou linku 158.