Home Zpravodajství Krimi a černá kronika Policisté pát...

Policisté pátrají po ukradeném atypickém kole. Neviděli jste ho?

Policisté z obvodního oddělení Město Touškov zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu krádeže. Zatím neznámý pachatel se ve středu v době od 5 do 18 hodin dostal do prostoru volně přístupné chodby bytového domu v obci Kozolupy na severním Plzeňsku. Tam překonal zabezpečovací lanový zámek a odcizil jízdní kolo v hodnotě 10.000 korun.

Jednalo se o speciální, celoodpružené jízdní sjezdové kolo značky GT. Rám jízdního kola je bílé barvy, zadní kolo pak “maskáčové”. Na přední vidlici je nápis boxxer. Kolo má kotoučové brzdy a zadní přehazovačku na 6 pozic.

“Při šetření případu se policistům podařilo získat fotografie odcizeného jízdního kola. Vzhledem k tomu, že je svým provedením i barvou velmi atypické, obracíme se na veřejnost se žádostí o spolupráci při pátrání jak po jízdním kole, tak i po případném pachateli krádeže,” řekla policejní mluvčí Markéta Fialová.

Policie žádáme všechny občany, kteří by mohli pomoct při pátrání po odcizeném jízdním kole, nebo mohli policistům podat jakékoliv informace ke krádeži, ať se obrátí na nejbližší služebnu Policie České republiky, nejlépe přímo na obvodní oddělení Město Touškov nebo volají tísňovou linku 158.