Home Zpravodajství Aktuálně Pomozte polic...

Pomozte policii identifikovat osoby z fotografie. Mohly by objasnit trestný čin

Policisté z Městského ředitelství policie Plzeň pátrají po neznámém pachateli, který 18. června 2017 v době od 15:09 do 16 hodin v Plzni v Račické ulici odcizil ze stojanu zabezpečené pánské jízdní kolo značky Rockmachine Thunder modročerné metalické barvy se stříbrným nápisem Rockmachine.

Policisté se ihned po přijetí oznámení začali případem zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné i fotografii z kamerového záznamu, na které je zachycen neznámý muž a žena, kteří by mohli pomoci s objasněním celého případu. Na druhé fotografii je obsaženo odcizené jízdní kolo.

Mělo by se jednat o muže ve věku mezi 20 – 30 let. Na sobě měl oblečenou černobílou bundu s kapucí a kostkované krátké kalhoty. Žena byla ve věku 20 – 30 let, měla krátké tmavé vlasy. Na sobě měla modré tričko s krátkým rukávem, černé kalhoty a přes ramena přehozenou mikinu černé barvy.

Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby a jízdní kolo zachycené na přiložených fotografiích, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.