Home Zpravodajství Kultura Radka Fišarov...

Radka Fišarová a její koncert Madamme de Paris

Ve velkém sále Městského kulturního střediska Domažlice se v pondělí 8. ledna od 19.30 hodin koná tříkrálový koncert Radky Fišarové – Madamme de Paris. Dále účinkují kapela Jazz4 a akordeonista Aliaksandr Yasinski.

akordeonista Aliaksandr Yasinski

Radka Fišarová, jedna z nejlepších českých šansoniérek, se představuje novým pořadem, kde zpívá české i francouzské šansony a francouzské filmové melodie. Posluchači uslyší řadu světoznámých skladeb z repertoáru Édith Piaf, Ch. Aznavoura, J. Brela, V. Cosmy, R. Lefébra, ale i písně autorské… Program navodí příjemnou atmosféru s nezaměnitelnou vůní Francie, které umí Radka Fišarová dodat tu správnou noblesu a francouzský šarm.

Virtuózní akordeonista Aliaksandr Yasinski a jeho skladby různých stylů a žánrů (francouzský šanson, argentinské tango, klezmer, jazz a jeho vlastní tvorbu). Vystupoval sólo a jako součást různých kapel v Bělorusku, Rusku, Ukrajině, Polsku, Litvě, Jižní Koreji, Německu, České republice, Slovensku, Maďarsku, Švédsku, Chorvatsku. Je jedním ze zakladatelů skupiny The Unlimited Trio.

DALŠÍ ČLÁNKY