Home Zpravodajství Aktuálně Řidič naboura...

Řidič naboural do sloupu telefonního vedení, z místa ujel

Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, k níž došlo v blíže nezjištěné době od 07:00 hodin do 08:30 hodin dne 23. listopadu 2017 na silnici III. třídy č. 1902 mezi obcí Mrákov a křižovatkou na obec Filipova Hora.

“Neznámý řidič nezjištěného vozidla při projíždění levotočivé zatáčky dostal pravděpodobně na mokrém povrchu vozovky s vozidlem smyk, vjel na pravý okraj komunikace, poté mimo komunikaci, kde narazil do sloupu telefonního vedení. Přitom došlo k pádu telefonního kabelu přes pozemní komunikaci,” sdělila policejní mluvčí Dagmar Brožová. Škoda na telefonním sloupu byla vyčíslena na deset tisíc korun. “Neznámý řidič po dopravní nehodě nespolupracoval při zjištění skutkového stavu, neučinil vhodná opatření, aby nebyla ohrožena bezpečnost provozu na komunikaci, neoznačil místo dopravní nehody, neoznámil dopravní nehodu na policii a z místa odjel,” dodala mluvčí.

Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.