Home Zpravodajství Z Plzně Rozlučka s ro...

Rozlučka s rokem 2017. V Doosan Aréně zazpívá Marek Ztracený, dorazí i fotbalisté Plzně

Tradiční vánoční setkání fanoušků Viktorie Plzeň se uskuteční už 19. prosince od 17.30 v Doosan Areně. Přijdou oblíbení hráči, speciální host večera Marek Ztracený a nebude chybět ani viktoriánský ježíšek. Vstup je zdarma. Pro fanoušky je připravena i zabijačka.

Zabijačka začne v 16:00, o půl hodiny později se otevřou i vstupy na stadion. Pro každého fanouška bude připraven nápoj zdarma. Viktoriánské vánoční setkání pak bude oficiálně zahájeno v 17:30. V Doosan Areně poprvé ve své kariéře vystoupí Marek Ztracený, dorazí trojice hráčů Viktorie Plzeň, chybět nebude ani dětský pěvecký sbor Sluníčka, soutěž pro fanoušky a na závěr speciální červenomodrá světelná show.
Na dobročinné účely se bude moci přispívat po celou dobu akce. Pokud se na akci chystáte, můžete s sebou vzít i něco dobrého pro zvířátka z plzeňské ZOO či dárek pro děti z fakultní nemocnice. Na stadionu totiž budou připraveny dva stromečky, pod které se budou moci tyto dárky pokládat. My je poté druhý den předáme do správných rukou. Malí pacienti z FN Plzeň uvítají knížky, pohádky na DVD, stolní hry, lego, duplo, chrastítka, leporela, puzzle, pastelky, fixy, omalovánky nebo míče. Těm větším přijdou jistě vhod například sluchátka, přenosné flash karty nebo jiná drobná elektronika. Zoologická zahrada Plzeň bude vděčná zejména za jakoukoliv zeleninu a ovoce (jablíčka, mrkev, banány) a také jakékoliv ořechy pro opice, papoušky, kopytníky a další býložravce.