Home Zpravodajství Aktuálně Ladislav Dost...

Ladislav Dostál se ztratil ze zařízení pro seniory v Letinech. Neviděli jste ho?

Policisté České republiky pátrají po pohřešovaném seniorovi Ladislavu Dostálovi, který se ztratil z procházky ze Zdravotnického zařízení pro seniory v Letinech.

Ladislav Dostál se narodil 22.8.1940, bytem Sídliště u pošty 674, Klatovy.

Pohřešovaný je střední postavy, výška 165 – 170 centimetrů. Má krátké řídké šedivé vlasy sčesané dozadu. Hnědé oči a knír.

Ladislav Dostál je pacientem Zdravotnického zařízení pro seniory v Letinech na jižním Plzeňsku, kde se mohl volně pohybovat po areálu. “Naposledy byl spatřen při večeři dne 23.5.2017 kolem 18:00 hodin, kdy měl na sobě oblečeny tmavé kalhoty a červenou flanelovou košili. Po večeři odešel neznámo kam a do současné doby o sobě nedal nikomu vědět. Pohřešovaný není nebezpečný sám sobě ani okolí, pravděpodobně u sebe nemá doklady, peníze ani mobilní telefon,” uvedla policejní mluvčí Markéta Fialová.

Vzhledem k uvedeným skutečnostem, a také s ohledem na to, že dosavadní pátrání bylo prozatím neúspěšné, žádáme tímto všechny občany, kteří by mohli poskytnout jakoukoliv informaci o výskytu, pohybu nebo pobytu jmenovaného, ať se obrátí na kteroukoliv služebnu Policie České republiky nebo volají na linku 158.