Home Zpravodajství Z Plzně Senioři budou...

Senioři budou bavit seniory. Oblíbená akce se bude konat už zítra

Na 170 účinkujících se představí na festivalu Senioři opět baví seniory, který se pod záštitou náměstkyně primátora pro oblast školství a sociálních věcí Evy Herinkové koná v sobotu 20. května 2017 od 10:00 do 18:00 hodin v Měšťanské besedě v Plzni.

Akci, která je pro návštěvníky zdarma, již poosmé pořádá město Plzeň, zastoupené Odborem sociálních služeb Magistrátu města Plzně. „Velmi si považuji toho, že plzeňští senioři dokáží svůj čas smysluplně využít různými aktivitami a ještě navíc se svými dovednostmi – v tom nejlepším slova smyslu – pochlubit veřejně, to je obdivuhodné,“ uvedla Eva Herinková. „Je mi ctí udělit záštitu tak milé a pohodové akci, která jen potvrzuje, jak je užitečné a žádoucí dát prostor nadšení a schopnosti bavit a nechat se bavit generací dříve narozených,“ dodává.

Den zpříjemní návštěvníkům Seniorkapela, Plzeňští heligonkáři, taneční skupina Hanka společně s pěveckým sborem Jamáček, Spolek BESEDA, BABIDOU, multiinstrumentální Miroslav Kunz, taneční skupina ADETO nebo mistr mluveného slova – Ludmila Ševčíková s přednesem klasiky i vlastních děl, nováčci zastoupení TJ Sokolem Skvrňany a autorka prózy Táňa Kořenková.