Home Zpravodajství Z regionu Setkání pod r...

Setkání pod rokycanskou věží nabídne i pohled z věže

Město Rokycany  pořádá už  24. ročník Setkání pod rokycanskou věží, který se uskuteční 15. – 16. září. Opět budou pro návštěvníky k dispozici čtyři scény (Masarykovo náměstí, Malé náměstí, Hospůdka U Pardála a Klub komorní kultury) spolu s dalšími doprovodnými programy. Po roční přestávce bude možné se  zase rozhlédnout po městě přímo z kostelní věže, takže rozhodně bude v připraveném dvoudenním programu z  čeho vybírat!

Již tradičně se o třetím záříjovém víkendu téměř  všichni občané Rokycan potkávají  na městských slavnostech „Setkání pod rokycanskou věží 2017“. A na jaké vystupující se letos mohou těšit? V pátek na hlavním pódiu vystoupí hudební kapely ARGEMA, EXTRABAND REVIVAL, PUMPA nebo SIFON, na Malém náměstí to bude zase např. INTERITUS. Samozřejmostí je ve 22:00 odpálení ohňostroje s hudebním doprovodem ze Žďáru. V sobotu se na Masarykově náměstí představí RICHARD BAKSEVANIDIS, LÁĎA HRON, INA BAND, ovšem hlavním vystupujícím bude MANDRAGE.

V rámci přidružených akcí  bude otevřený pro veřejnost  Aeroklub Rokycany, Agility klub Rokycany pořádá na Stráni Běh pro šest tlapek. .Jde o sportovně-kulturní akci, která má podpořit Víceúčelové zařízení a útulek pro psy Borovno. Proto jsou vítáni majitelé čtyřnohých kamarádů, kteří  společně projdou nebo proběhnou ne příliš dlouho trasu po rokycanské stráni. Na trati budou čekat zajímavé úkoly, které prověří souhru týmu. Na závěr na všechny bude čekat buřtík k opečení.