Home Zpravodajství Hlavní zprávy Společnost IC...

Společnost ICG hledá nové spolupracovníky do svého plzeňského týmu

Insurance Counseling Group s. r. o. (ICG) je moderní dynamická společnost, která staví na dlouhodobém vztahu s klientem. Nabízí komplexní služby v oblasti pojištění již více než deset let. ICG je pojišťovací, finanční a nově i realitní zprostředkovatel. Při jednání s pojišťovnami a finančními ústavy vždy zastupuje zájmy svých klientů – občanů, firem i státních institucí. Pro svou plzeňskou pobočku aktuálně hledá nové spolupracovníky.

Společnost ICG přijme do svého týmu specialistu pojištění. Jste atraktivní, výřečná a přesvědčivá osobnost? Máte obchodního ducha a pojišťovnictví je vaším koníčkem? Pak hledáme právě vás. Očekáváme, že se postaráte o stávající zákazníky, dokážete najít nové a samostatně si zorganizujete práci. Znalost práce s počítačem, zkušenosti z pojišťovnictví a aktivní řízení osobního auta je samozřejmostí.

Společnost dále hledá pro svoji plzeňskou pobočku asistentku/administrativní pracovnici pro pojišťovnictví. Nabízíme samostatnou a odpovědnou práci s pravidelným platem, smlouvu na domu neurčitou, práci v moderním prostředí a čtyři týdny placené dovolené. Vaším úkolem bude zajištění chodu kanceláře, zpracování a správa dokumentů a příprava podkladů. Očekáváme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, spolehlivost, dochvilnost, samostatnost a smysl pro přesnost. Nástup dle dohody, v nejbližším možném termínu.

Kontakt:

Martin Solucev – jednatel společnosti / 777 25 25 26 / solucev@icg.cz

ICG – Insurance Counseling Group
OC Luna, 1. patro
Skupova 490 / 24
301 00 Plzeň