Home Zpravodajství Kultura Týden v Kině ...

Týden v Kině Beseda: Zuřivý Matt Damon, nářez od skupiny Metallica i Bába z ledu

Steven Murphy je úspěšný kardiochirurg, který žije v luxusní vile s krásnou ženou a dvěma dětmi zdánlivě pokojný život. Proč ale po práci vyhledává společnost podivínského teenagera Martina? Odkud se berou nevysvětlitelné tragické události, které promění život Murphyových v naprosté peklo? Snímek Zabití posvátného jelena můžete vidět dnes 27. listopadu od 19:15 v Kině Beseda v Plzni.

29. 11. 19:15 – Suburbicon: Temné předměstí

Suburbicon je klidná, idylická, předměstská oblast s upravenými trávníky. Je to ideální místo, kde můžete žít se svou rodinou. A přesně to v létě roku 1959 dělá i rodina Lodgeových. Ale pod klidným povrchem se skrývá znepokojivá realita, kterou kousek po kousku odhaluje manžel a otec Gardner Lodge (Matt Damon).

30. 11. 17:00 – Bába z ledu

Nový snímek režiséra Bohdana Slámy vypráví příběh ovdovělé Hany, která začíná pozvolna měnit svůj stereotypní život, který se doposud výhradně točil kolem jejích synů, snach a vnoučat. Příběh přinášející naději, že život lze vzít do vlastních rukou v jakémkoliv věku. Zvýhodněné vstupné pro seniory 69 korun.

30. 11. 19:15 – Raffaello: Lord umění

Intenzivní portrét jednoho z nejlepších renesančních umělců, který mel vliv na rozvoj celého světa umění a dodnes fascinuje nejednoho historika. Vydejte se do Kina Beseda poznat jeho opravdový příběh.

1. 12. 18:00 – Metallica: Quebec Magnetic

Jen jeden jediný večer si můžete v Kině Beseda vychutnat unikátní, precizně zpracovaný záznam legendární show Metallicy z kanadského Quebecu.