Home Zpravodajství Kultura Týden v Kině ...

Týden v Kině Beseda: Oscarový hit, Hřebejkovo Zahradnictví a nový Vetřelec

Letošní hit La La Land získal šest Oscarů, a dokonce byl i pár vteřin nejlepším snímkem roku 2016. Přijďte se podívat, jak sálem Kina Beseda protančí Emma Stone a Ryan Gosling. V pondělí od 19:15.

17. 5. v 19:15 – Zahradnictví: Rodinný přítel

Tak tohle si rozhodně nenechte ujít! Zahradnictví: Rodinný přítel je první díl trilogie rodinné ságy, kterou Jan Hřebejk s Petrem Jarchovským považují za své životní dílo. Přijďte do Kina Beseda zjistit, co se dělo před Pelíšky.

18. 5. v 19:15 – Malby moderních zahrad od Moneta po Matisse

Claude Monet byl zanícený zahradník a pravděpodobně nejdůležitější malíř zahrad v historii umění, ale nebyl jediný. Velcí umělci jako Van Gogh, Bonnard, Sorolla, Sargent, Pissarro a Matisse, všichni hleděli na zahradu jako silný subjekt ovlivňující jejich díla.

19. 5. v 18:00 – Super Duper Alice Cooper

Unikátně filmařsky zpracovaný portrét Vincenta Furniera, syna faráře, který se změnil v noční můru všech rodičů – Alice Coopera. Vstupné jen 80 korun.

19. 5. ve 20:00 – Vetřelec: Covenant

19. května vyráží Ridley Scott znovu do vesmíru. Cíl = vzdálená planeta, která vypadá jako ráj. Pokud se chcete přidat k posádce lodi Covenant, sraz je 19. května ve 20:00 v sále Kina Beseda.