Home Zpravodajství Krimi a černá kronika U obce Jeníko...

U obce Jeníkovice se srazila dvě auta. Policisté hledají svědky

Policisté pátrají po totožnosti řidiče, který se otáčel na komunikaci, a do jehož vozidla naboural jiný vůz. Neznámý řidič z místa dopravní nehody odjel. 

Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody a především řidiče neznámého vozidla. K dopravní nehodě došlo dne 22. října 2017 v 21:15 hodin na silnici II. třídy č. 193 mezi obcemi Domažlice a Horšovský Týn v katastru obce Jeníkovice. „Zatím neznámý řidič s nezjištěným vozidlem jel ve směru od Horšovského Týna na Domažlice a otáčel se na komunikaci. Řidič osobního vozidla tovární značky Škoda Fabia jel v opačném směru jízdy a narazil do pravého boku neznámého vozidla. Řidič neznámého vozidla otáčení dokončil, na místě zastavil, ale pak odjel, aniž by sepsal společný záznam o dopravní nehodě,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

DALŠÍ ČLÁNKY