Home Zpravodajství Z Plzně V Jagellonské...

V Jagellonské ulici byl přepaden muž. Policie má fotku jednoho z pachatelů

Policisté Policie České republiky pátrají po totožnosti dvou neznámých pachatelů, kteří se 16. dubna dopustili zvlášť závažného zločinu loupeže. Ke skutku došlo v době od 22:43 do 22:44 hodin v Plzni v Jagellonské ulici. Za použití násilí poškozenému odcizili příruční tašku, která obsahovala finanční hotovost, osobní doklady, doklady od vozidla a platební kartu.

Policisté se ihned po přijetí oznámení začali případem zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie, které zachycují jednoho z podezřelých pachatelů, který se z bankomatu pokusil vybrat finanční hotovost pomocí odcizené platební karty.

Popis pachatelů:
Mělo by se jednat o muže ve věku do 30 let, oba shodné štíhlé postavy a výšky cca 170-180 cm. Na sobě měli mít tmavé oblečení a oba měli mít kapuci přes hlavu.

Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených fotografiích, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.