Home Zpravodajství Aktuálně Viníci ujeli ...

Viníci ujeli od způsobených nehod. Policisté hledají svědky

Viníky hned několika nehod na Plzeňsku hledají krajští policisté. Muži zákona se s žádostí o pomoc obracejí na veřejnost. 

Dne 1. září tohoto roku okolo 14:00 hodiny v obci Chotěšov neznámá řidička se svým vozidlem v obytné zóně ulice Slovanská z dosud nezjištěných příčin narazila zezadu do chodkyně, která v důsledku toho utrpěla zranění. “Žena šla po ulici Slovanská směrem k ulici Revoluční. Neznámá řidička nezastavila a z místa dopravní nehody ujela, aniž by celou věc řádně oznámila policii,” sdělila policejní mluvčí Hana Rubášová.

Druhá dopravní nehoda se stala dne 3. září 2017 v době mezi 03:15 – 04:15 hodin v obci Třemošná. Neznámý řidič se svým vozidlem v ulici 1. Máje před místním domem nedodržel dostatečný odstup od zaparkovaného vozidla tovární značky Škoda Octavia. “Pravou zádní částí nezjištěného vozidla poškodil levou zadní část a levé zpětné zrcátko zaparkovaného vozidla. Na vozidle, které způsobilo dopravní nehodu, může mít poničenou pravou přední část a v místě poškození se může nacházet modrá barva,” uvedla Rubášová.

Ke třetí dopravné nehodě došlo dne 4. září 2017 v době mezi 08:30 – 10:00 hodin v obci Třemošná. Dosud nezjištěný řidič se svým vozidlem v ulici U Stadionu před místním domem narazil do levé boční části odstaveného vozidla tovární značky Honda HR-V RU. Neznámý řidič se svým vozidlem nesplnil svou zákonnou povinnost a z místa dopravní nehody ujel. Během dopravní nehody vznikla celková hmotná škoda vyčíslena přibližně na 80 tisíc korun.

“Žádáme všechny případné svědky, kteří by policistům mohli sdělit informace k výše uvedeným dopravním nehodám, aby se obrátili na policisty z dopravního inspektorátu Plzeň – venkov (Slovanská Alej 26, Plzeň, tel: 974 326 111) nebo na kterékoliv oddělení Policie ČR či na tísňovou linku 158,” dodala Rubášová.

DALŠÍ ČLÁNKY