Home Zpravodajství Politika Vládní krize?...

Vládní krize? Podle krajského místopředsedy okamurovců spíš válka gangů

K válce gangů přirovnává současnou vládní krizi místopředseda okamurova hnutí Svoboda a přímá demokracie v Plzeňském kraji Zdeněk Maštalíř. Na stranickém Facebooku píše, mnozí voliči vnímají současné události jako boj dobra se zlem. “Pouze se nemohou shodnout na tom, kdo představuje zlo a kdo dobro,” konstatuje Maštalíř.

“Skutečnost je taková, že se jedná o obyčejnou válku gangů,” komentuje situaci Maštalíř. Že Babiš není andílek, je podle něho jasné i jeho voličům. Nahrávka prý navíc potvrdila, že prostřednictvím svých médií likviduje politickou konkurenci v termínech, kdy mu to nejlépe vyhovuje.

“ČSSD předstírá zděšení a přitom, považte ta náhoda, zrovna jeden den před tím, než Sobotka celý překvapený zjistí, koho si hřál 3 a 1/2 roku na prsou a rozhodne se ho zlikvidovat, se objeví nahrávka Babišova odposlechu,” podivuje se krajský místopředseda okamurovců.

Takže podle něho ten, který si hraje na čestného a poctivého, má nejspíš k dispozici odposlechy svého konkurenta a s největší pravděpodobnosti i rozhoduje o tom, kdy se zveřejní. “A diváci sedí a přou se, které straně mají fandit,” napsal na Facebook Zdeněk Maštalíř.