Home Zpravodajství Sport Žádný oddech,...

Žádný oddech, žádné oslavy. Plzeňští fotbalisté zajíždějí v neděli do Teplic

Viktoriánský vlak na dlouho nezastavuje. Po včerejším utkání s FCSB se již začali Plzeňané připravovat na další ligový duel, který je v rámci 15. kola čeká na půdě Teplic. Zápas začíná v 15 hodin.

Včera hráči Viktorie slavili postup do vyřazovací fáze EL, od včera už se připravují na Teplice. „Na nějaké oslavy a nadšení tak není moc čas. Jsme ovšem rádi, že se nám po dlouhé době podařilo postoupit do další fáze. Po tom startu ve skupině to nebylo vůbec jednoduché,“ míní Marek Bakoš.
„Je to nepříjemný soupeř. Má důrazné hráče vepředu i vzadu, doráží na hráče s balonem. My jsme ale na vlně a budeme chtít vyhrát. Teď si na nás každý brousí zuby a chce nám to přetrhnout,“ varuje Jan Kopic. „Minulý rok se Teplicím více dařilo venku, teď jsou silné hlavně doma, o čemž se určitě přesvědčíme. Budeme se na to muset dobře připravit, chtěli bychom si odtamtud odvézt body,“ doplňuje slovenský ostrostřelec Marek Bakoš.
Proti žlutomodrým střelecky válí, jenž se ve dvanácti vzájemných duelech prosadil hned devětkrát. „Po zápase si na to člověk třeba vzpomene, že se mu proti určitému soupeři daří, ale před ním nad tím vůbec nijak nepřemýšlím. Těším se na ligový zápas v dobré atmosféře na pěkném stadionu,“ dodal Bakoš.