Chcete vstupenky na domácí utkání Viktorky s Karvinou a k tomu dvě piva zdarma? Přijďte darovat krev!

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - středa, 18. srpen 2021 08:46
Krev přišel darovat také trenér gólmanů Matúš Kozáčik. Foto: FCVP

Transfúzní oddělení FN Plzeň vyhlašuje 13. ročník akce Daruj krev, daruješ naději”. Cílem je zvýšit zásoby v krevních skladech, a tím udělat i dobrý skutek. Pomocnou ruku podává i pivovar Gambrinus a fotbalový klub Viktorie Plzeň.

Pomocnou ruku podává i pivovar Gambrinus a fotbalový klub Viktoria Plzeň. “Hledáme nové dárce a jsme rádi, že jim můžeme díky Gambrinusu a Viktorii Plzeň poděkovat mimořádnou odměnou. Oceňujeme iniciativu našich partnerů a každému, kdo přijde darovat krev, jsme vděčni,” dodává Šimánek.

Viktoriánské srdce pomáhá, přidejte se i vy! Děkujeme za každou kapku!

Kdo přijde darovat krev od pondělí 9.8. do pátku 20.8. do FN Plzeň, dostane jako poděkování dvě vstupenky na domácí zápas Viktorie Plzeň s Karvinou, který se hraje v neděli 22.8. od 16 hodin v Plzni. Těšit se můžete na čepovaný Gambrinus. Voucher na dvě piva zdarma obdrží každý dárce při vstupu na stadion.

„S Fakultní nemocnicí v Plzni spolupracujeme na různých projektech dlouhodobě, proto jsme se rozhodli pomoci i v současné situaci. Každý dárce je potřeba a my jim chceme naší akcí poděkovat, že pomáhají zachraňovat životy,” říká Oliver Jáchymovský, manažer značky Gambrinus.

Viktoria Plzeň a Gambrinus společně pomáhají dlouhodobě. V minulosti uskutečnily například projekt Plzeňští Hrdinové nebo Gambrinus a Viktorka vrací pomoc Plzeňákům (zařízení návštěvní místnosti na Onkologické a radioterapeutické klinice FN Plzeň). Nedávno zase připravily pro fanoušky hlasování o největší momenty klubové historie, které budou vyvedeny na limitované edici plechovek. V plánu jsou do budoucna i další zajímavé a charitativní projekty.

„Snažíme se dlouhodobě pomáhat, i proto chceme nyní vyzvat všechny naše fanoušky, aby se k nám přidali a šli darovat krev, kterou ve Fakultní nemocnici nutně potřebují. Odměnou pro všechny určitě bude dobrý pocit, že můžeme pomoci někomu zachránit život, a navíc od nás obdrží dvě vstupenky na fotbal do Doosan Areny. Jsem velmi rád, že se nám ozvala i řada skalních fanoušků, kteří se hodlají k výzvě přidat. Cílem je, aby je následovali i další," říká za klub jeho mluvčí Václav Hanzlík.

Autor: Markéta Hallová