Chodkyni, která šla na přechodu na červenou, srazilo auto. Z místa odešla!

Zveřejněno v Krimi západ
Od - pondělí, 26. únor 2024 16:11
Chodkyni, která šla na přechodu na červenou, srazilo auto. Z místa odešla! ilustrační. Foto: P. Bauer

Prozatím neznámou ženu srazilo na křižovatce ulic Klatovská, Americká, Tylova osobní auto. Chodkyně, která přecházela po přechodu na červenou, z místa po nehodě odešla. Policisté teď pátrají jak po ní, tak po případných svědcích.

K nehodě došlo 19. února 2024 krátce po čtvrté hodině odpoledne v Plzni na křižovatce ulic Klatovská, Americká, Tylova. Osobní vozidlo značky Chevrolet Trax, které jelo po Klatovské třídě ve směru do centra města, se zde střetlo s chodkyní. Podle dosud zjištěných skutečností chodkyně vstoupila do vozovky před projíždějící vozidlo, když přecházela komunikaci po přechodu pro chodce na červený signál. Chodkyně přecházela vozovku ve směru od památníku Díky, Ameriko! k tramvajové zastávce. Po nehodě z místa odešla.

Dopravní policisté žádají dosud neznámou chodkyni a případné svědky události, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20, nebo telefonicky na č.: 974 325 256 nebo zavolali na bezplatnou linku 158.