DIY velikonoční dekorace: Co si snadno a rychle vytvořit doma?

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pátek, 7. duben 2023 08:00
DIY velikonoční dekorace: Co si snadno a rychle vytvořit doma? ilustrační. Foto: Shutterstock

Svátky jara, Velikonoce, jsou za dveřmi a patří k nejvýznamnějším z celého roku. Letos připadají na duben, a proto je nejvyšší čas přemýšlet o tom, jakou výzdobu tentokrát zvolit. Přivítejte jaro u vás doma už teď a vytvořte si jednoduché velikonoční dekorace. Vybrali jsme pro vás takové, které snadno a rychle zvládnete doma a vytvoří vám kouzelnou sváteční atmosféru.

Jaké velikonoční dekorace si doma vytvořit? 

Originální dekorace na stůl

Patříte mezi minimalistky, které si se záplavou velikonočních barev nevědí příliš rady. Nezoufejte! Vytvořte si jednoduchou dekoraci v přírodních barvách a použijte typické velikonoční symboly jako jsou vajíčka. Ty dřevěná koupíte například v Tvoje svíčka a budou perfektně vypadat s velikonočním aranžmá mechu, větviček nebo drobných kvítků, které najdete na svých procházkách přírodou. Pomyslnou třešničkou na dortu se pak mohou stát svíčky z včelího vosu (také Tvoje svíčka), které nemají hliníkový kalíšek, a proto jsou naprosto ideální na vložení třeba do skořápek od vajíček.

Stylové papírové obaly na velikonoční pamlsky

Hledáte roztomilý způsob, jak zabalit pro své ratolesti oblíbené velikonoční cukrovinky? Zapomeňte na kupované tašky a raději si vytvořte originální papírové sáčky s motivem zajíčků. Vyrobit je je velice jednoduché. Stačí, když si pořídíte klasické papírové sáčky nastřihnete obrysy oušek a pak svážete klasickým provázkem. Nejroztomilejší tečkou na závěr jsou potom rozhodně ocásky z vaty, které snadno a rychle přilepíte lepidlem. Pokračování článku si můžete přečíst na webu zenysro. 

PR