Duel mistrů. V Dobřanech se chystá unikátní zápas

Zveřejněno v Sport
Od - sobota, 25. červen 2022 10:25
Duel mistrů. V Dobřanech se chystá unikátní zápas Foto: FCVP

Hodně atraktivní podívaná čeká na fanoušky fotbalu v úterý v Dobřanech. Na místním hřišti se v přípravném zápase utkají český a slovenský mistr, tedy Viktoria Plzeň a Slovan Bratislava. Duel má svůj výkop v 16:30.

Patnáct vstřelených branek. Tak se Viktorka blýskla v dosavadních dvou přípravných zápasech na novou sezonu. Na úvod porazila Klatovy 6:0, a poté si s přehledem poradila také s Karlovými Vary, které ve Městě Touškov porazila 9:0. Nyní čeká svěřence Michala Bílka speciální soupeř. V Dobřanech odehraje tým vedený kapitánem Lukášem Hejdou souboj se slovenský mistrem Slovanem Bratislava. K vidění budou poháry mistrů obou zemí a proběhne také autogramiáda.

Předprodej vstupenek na duel Viktorky se Slovanem probíhá v Turistickém informačním centru v Dobřanech Káčko.cz. Vstupné na utkání je stanoveno na 80 korun a všechna místa jsou ke stání. Standardně mají vstup na utkání zdarma všichni permanentkáři FCVP (s kartou na novou sezonu 2022/2023), i zde je ale nutné vyzvednout si vstupenku přímo v Turistickém centru v Dobřanech. Vstup zdarma mají rovněž i držitelé platebních karet FC Viktoria od ČSOB (opět s nutností vyzvednutí si vstupenky zdarma v TIC). Na zápas mohou bezplatně přijít také děti do 12 let (rovněž s vyzvednutou vstupenkou).

Předprodej je omezený na šest vstupenek na osobu a bude ukončený v pondělí 27. června (otevřeno je i o víkendu). Při případném vyprodání maximální možné kapacity stadionu v Dobřanech už nebudou vstupenky k dispozici na místě v den utkání.

Stejně jako do Žákavé a do Města Touškov, tak i do Dobřan přiveze Viktoria fanouškům ukázat mistrovský pohár, se kterým se budou moci vyfotit v našem fotokoutku. Pohár jako překvapení pro fanoušky přiveze i Slovan Bratislava, takže fanoušci uvidí obě trofeje společně. Po dohodě se Slovanem proběhne v průběhu druhého poločasu a na konci utkání i krátká autogramiáda vybraných hráčů z obou týmů.